ΑΟ Μελισσίων-Κένταυρος Βριλησσίων 0-0

2019-12-16 19:24

Σε εκτός έδρας αγώνα για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑ με αντίπαλο την ομάδα του ΑΟ Μελισσίων, η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων ήρθε ισόπλαη με σκορ 0-0.

Ο αγώνας ήταν τοπικό ντέρμπι στα χαρτιά, γιατί η ποιόητα ποδοσφαίρου που παίχτηκε ήταν κάτω του μετρίου και οι δύο ομάδες ήθελαν τη νίκη αλλά δεν μπορούσαν, το μόνο αξιοσημείωτο ήταν οι δύο αποβολές σε παίκτες και των δύο ομάδων, στο 80ο λεπτό για την ομάδα του ΑΟ Μελισσίων με δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Τούντα και στο 85ο λεπτό με δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Κουλιούρη του Κένταυρου.

Επόμενη αγωνιστική για την ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων εντός έδρας με αντίπαλο την ομάδα του Θρίαμβου Χαϊδαρίου.