ΑΟ Βριλησσίων | ΑΣ Κηφισιάς 2010 2-0

2020-03-10 18:02

Εύκολη νίκη για την ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων.

Σε εντός έδρας αγώνα για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου της Β' καητγορίας ΕΠΣΑ, με αντίπαλο την ομάδα του ΑΣ Κηφισιάς 2010, η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων νίκησε έυκολα με σκορ 2-0.

Η ομάδα των Βριλησσίων πέτυχε από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα το 1-0 έγινε στο 22ο λεπτό με σκόρερ το Μπακέα και το 2-0 στο 50ο λεπτό με τον συνήθη ύποπτο Μακρή.

Με τη νίκη αυτή η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων βρίσκεται στην 5η θέση με 39 βαθμούς.

ΑΟ Βριλησσίων Λυκερίδης : Ξυδόπουλος, Κυρκιλής, Αυγερόπουλος, Τσιούμας Μ., Τριανταφύλλου, Μπακέας (58′ Μαρουλίδης), Κόκκινος, Αραμπατζής, Τσιούμας Σ., Μακρής, Γκιονάι.

ΑΣ Κηφισιά 2010 Ντάρλας : Χαριτίδης, Ντέντια, Χαραλαμπίδης, Μητρόπουλος, Θανασούλας, Χατζηιωαννίδης, Κυριακόπουλος , Παπαϊωάννου, Πετράκης Ε., Γογγολίδης, Σμυρναίος.

Επόμενη αγωνιστική εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα του Δούρειου ΑΣ.