Κένταυρος Βριλησσίων | Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-3

2020-03-10 17:48

Βαριά ήττα για την ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων.

Σε εντός έδρας αγώνα για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑ, με αντίπαλο την ομάδα του Ολυμπιακού Νέων Λιοσίων, η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων γνώρισε βαρία ήττα με σκορ 0-3.

Και τα τρια γκολ της ομάδας του Ολυμπιακού, μπηκαν στο δεύτερο ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα, στο 59ο λεπτό ο Γεωργακόπουλος έκανε το 0-1, στο 82ο λεπτό ο Τσατσα έκανε το 0-2 και στο 90ο λεπτό ο Κοτούλιας έκανε το τελικό 0-3.

Με την ήττα αυτή η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων, βρίσκεται πολύ κοντά στην ζώνη του υποβιβασμού.

Κένταυρος Βριλησσίων ΠΑΟ Οικονομόπουλος : Θεοδωρίδης, Κουλιούρης, Χαλκιόπουλος, Λίτινας, Κολλιός, Σεΐτι, Μανίκας, Δέτσης, Πιπεράς Σ., Πιπεράς Γ., Μυλωνίδης.

Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων Σάσσαλος : Λευκόπουλος, Παναγιωτίδης, Φραγκόπουλος, Παπαδόπουλος Ν., Τσουκαλάς, Τεννές, Τσάτσα, Πατέλης, Γεωργόπουλος, Γκαβζίδης, Γεωργακόπουλος.

Επόμενη αγωνιστική στις 14 Μαρτίου εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα του ΑΟ Ιάσωνα Ιλίου.